A. Mickevičiaus viešoji biblioteka. Autizmo sutrikimai – ne kliūtis dalyvauti skaitymo iššūkyje „Vasara su knyga“Skaitymo skatinimo akcijoje šiemet sukurta nauja rubrika „Skaitymas man iššūkis“, kur dalyvauti iššūkyje aktyviai skatiname ir regos sutrikimų, disleksiją, autizmo spektro sutrikimų ar judėjimo negalią turinčius skaitytojus. Akcijos ir naujos rubrikos palaikymo komandoje turime virtualią biblioteką ELVIS. Ši informacinė sistema dėl ligos ar negalios negalintiems skaityti ir turintiems tai patvirtinantį dokumentą žmonėms suteikia prieigą prie įvairių garsinių knygų. Organizatoriai: Apskričių viešųjų bibliotekų asociacija, Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija, LR kultūros ministerija. Pagrindinis akcijos rėmėjas – „Xiaomi“, pagrindinis informacinis rėmėjas – LRT. 
A. Mickevičiaus viešoji biblioteka. 
2021-07-13

0 komentarai (-ų):