Kūrybingumo mokykla. Menas girdėti giliauNeretai atrodo, kad muzikinės klausos stokojančio žmogaus dainavimas skamba kaip klaida, o muzikinė raiška – tai tik apdovanotųjų reikalas, tačiau menininkė ir kompozitorė Lina Lapelytė siūlo įsiklausyti į ne tik klausą. Intonavimo stoką ji sugretina su dilgėlėmis, kuriose gausiai slypi naudingųjų savybių. Inspiruoti menininkės svarstome apie prislopintų balsų reikšmę istoriniame kontekste. Kodėl dažnai unikalumas nutildomas – tarsi būtų mėginama išrauti dilgėlę? Ir ką mums kužda augalai bei kaip niūniuoja pupos? 

Laidos svečiai: menininkė, kompozitorė Lina Lapelytė;Vilniaus universiteto, Filosofijos fakulteto mokslininkas Simonas Šabanovas; Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto mokslininkas Aurimas Švedas. 

Kūrybingumo mokykla 
2023-03-20

0 komentarai (-ų):