Kūrybingumo mokykla. Ar galvojate apie vandenį?Vanduo dažnai siejamas su gyvybės pradžia ir pabaiga. Šis elementas tampa nesuskaičiuojamos galybės organizmų namais, jis keičia geografinį Žemės portretą ir net jungia dinozaurą su žmogumi. Karštligiškai bandome jį atrasti kitose Saulės sistemos planetose, tačiau vis dar nežinome kas gyvena giliausiose Žemės įdubose. O ar dažnai susimąstome apie kasdienę vandens reikšmę? Kiek jo nešiojame ne tik savyje, bet ir ant savęs? Kiek pripildytų vonių reikia pagaminti vieną gabalėlį šokolado? Ir koks vandens kaip terapeuto vaidmuo?

Apie vandens fenomeną pasakoja menininkė, tapytoja Auksė Miliukaitė; Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto mokslininkas Simonas Šabanovas; Vilniaus universiteto Geomokslų instituto mokslininkas Andrėj Spiridonov. 

Kūrybingumo mokykla 
2023-03-27

0 komentarai (-ų):