Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Ką mokytojas veikia po darbo?Naujausioje „Mokysiu“ tinklalaidėje laidų vedėjas Rolandas Mackevičius kalbina Vilniaus lietuvių namų lietuvių kalbos mokytoją Gretą Botyriūtę-Skiotienę bei Vilniaus Gabijos gimnazijos ir Karalienės Mortos mokyklos geografijos mokytoją Karoliną Ginkę. Šįkart pedagogikos profesionalės dalijasi savo mintimis ne apie darbą, o pasakoja apie tai, ką veikia po jo, kokių hobių ir pomėgių turi bei kaip sekasi juos derinti su kitomis veiklomis. Laidos pašnekovės sako, kad kartais viską spėti yra išties sudėtinga, tačiau motyvacijos visuomet suteikia mylimas ir leidžiantis save realizuoti darbas. Ugdymo karjerai veiklas mokiniams, studijų modernizavimą ir kompetencijų mokyti stiprinimą skatina ES fondų finansuojamos priemonės. 

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija
2022-07-05

0 komentarai (-ų):