Vytauto Didžiojo universitetas. Matuokis profesiją: ką veikia VDU absolventai. Mokytojas, gidas, turizmo centro direktorius ArnasSusipažinkite su VDU Kultūros paveldo ir turizmo magistro studijų absolventu Arnu Zmitra. Arnas šiuo metu dirba istorijos mokytoju, vadovauja VšĮ „Atrask Raseinius“ organizacijai bei yra Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacijos prezidentas. Arnas gyvenime stengiasi vadovautis viena itin svarbia taisykle bei rekomenduoja to laikytis ir kitiems: „Gyvenimą reikia gyventi įdomiai“. 

Videopokalbių ciklas „Matuokis profesiją: ką veikia VDU absolventai“ tai unikali galimybė kiekvienam susipažinti su profesionalia karjera įvairiose srityse. Su VDU absolventais kalbamės apie jų darbą, karjerą, profesinių svajonių siekimą, sunkius sprendimus bei gebėjimą prisitaikyti prie kintančios aplinkos. 

Vytauto Didžiojo universitetas 
2022-07-20

0 komentarai (-ų):