Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Kodėl be STEAM neįsivaizduojame šiuolaikinės mokyklos?Ar teko girdėti apie STEAM mokymą ir tai, kad šiuolaikiniai moksleiviai jau turi galimybę spręsti realias gyvenimiškas užduotis pasitelkdami įvairias mokslo žinias? STEAM yra ugdymo organizavimo modelis, kuriame gamtos mokslai, technologijos, inžinerija, kūrybiškumo ugdymas ir matematika naudojami mokinių tiriamųjų gebėjimų, bendradarbiavimo ir kritinio mąstymo ugdymui. 

Daugiau apie šį įdomų ugdymo modelį tinklalaidėje „Mokysiu“ pasakoja VGTU Inžinerijos licėjaus inžinerijos mokytoja ir Vilniaus Minties gimnazijoje dirbanti technologijų mokytoja Jolita Stapurevičiūtė bei progimnazijos „MAGIS“ gamtos mokslų mokytojas Teofilius Kilmonis. 

Ugdymo karjerai veiklas mokiniams, studijų modernizavimą ir kompetencijų mokyti stiprinimą skatina ES fondų finansuojamos priemonės.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija 
2022-07-27

0 komentarai (-ų):