European Schoolnet. The KID_ACTIONS Educational Toolkit (KID_ACTIONS edukacinių įrankių rinkinys)KID_ACTIONS (www.kidactions.eu) siekia kovoti su vaikų ir paauglių patyčiomis internete pasitelkiant interaktyvų švietimą ir žaidimus formaliojo ir neformalaus mokymosi aplinkoje ES lygiu. Interneto svetainė palaiko mokytojus, pedagogus ir jaunimo darbuotojus, skatinančius švietimo apie patyčių elektroninėje erdvėje riziką ir padarinius veiksmingumą ir efektyvumą, didina vidurinių mokyklų mokinių ir jaunimo centrų informuotumą bei skatina aukas ir visus neabejingus asmenis apie tai pranešti.

KID_ACTIONS (www.kidactions.eu) aims to address cyberbullying among children and adolescents through interactive education and gamification within formal and non-formal learning settings at the EU level. It supports teachers, educators, and youth workers in fostering effectiveness and efficiency in education about the risks and effects of cyberbullying, raises awareness among secondary school students and youth centres, and encourages reporting by victims and bystanders. 

Europos mokyklų tinklo akademija (European Schoolnet Academy) 
2022-08-09

0 komentarai (-ų):