Lietuvos nacionalinė biblioteka. Meno edukacijų ciklas. Koliažas: plėšyk ir klijuokKoliažo esmė – jau esamų medžiagų panaudojimas ir fragmentavimas. Svarbu neužbaigtumo, atsitiktinumo efektas. Kartais net sunku numatyti, kaip atrodys baigtas kūrinys. Galimi žaidimo, netikėtumo elementai, nuvedantys į visai naujas kryptis ir sritis. Tam tikrų medžiagų derinys sukuria ne tik kitokį vizualinį sprendimą, bet ir pakloja pamatus naujai ar šiuolaikiškai filosofijos „mokyklai“, kurios idėjos atsispindi vaizde. Priemonės: • spalvotas popierius; • nereikalingas popierius; • kartono gabaliukai; • medžiagų atraižos; • lipalo klijai; • akvarelė; • guašas; • teptukai; • vanduo. Džiuginančio kūrybos rezultato!

Pamoką parengė Eglė Jovaišaitė.
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka.
2020 m. gegužės 4 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):