Iniciatyvos „ES programavimo savaitė“ internetiniai mokymai (EU Code Week Icebreaker MOOC 2020)
Mokytojai yra pagrindiniai žmonės, kurie įkvepia moksleivius tapti aktyviais technologijų kūrėjais. Jie gali tai padaryti integruodami programavimą savo pamokose. Programavimas gali atverti puikių galimybių pasaulį moksleiviams ir dabar, ir ateityje.
Iniciatyva „ES programavimo savaitė“ (angl. EU Code Week) skatina programavimo veiklas mokyklose ir padeda mokytojams, kviesdama į nemokamus nuotolinius mokymus „EU Code Week Icebreaker MOOC“.
Šiame kurse organizatoriai dalinsis žiniomis, idėjomis ir veikla, kaip programavimą ir skaitmeninį raštingumą pritaikyti jūsų pamokoms, supažindins su svarbiausiais žingsniais dalyvaujant „ES programavimo savaitės“ veiklose. Kursuose gali dalyvauti visų dalykų mokytojai, net jei ir neturi programavimo patirties.
Mokymai, kurie prasideda gegužės 11 dieną, yra nemokami ir vyksta anglų kalba.
Registruotis galima čia.

0 komentarai (-ų):