Lietuvos nacionalinė biblioteka. Meno edukacijų ciklas. Koliažinis natiurmortasNuolat prisimindami komponavimo pagrindus, šioje edukacijoje turėsite ypatingą galimybę tinkamai suvokti natiurmorto charakterį ir perteikti jį platesnio suvokimo priemonėmis. Kas gali būti puikiau nei tai, kad sudėtingą, iš kelių planų, faktūrų ir formų sudarytą natiurmortą galima „perkurti“ ir deformuoti, naudojant piešinių fragmentus, natų sąsiuvinį ar išaugto puspalčio atlapus? Koliažo būdu tą patį vaizdą galima sukurti net šimtais variacijų! Pakanka tik susikarpyti šūsnį popieriaus!
Priemonės: • spalvotas popierius; • kartonas; • medžiagų atraižos; • klijai; • vanduo; • guašas; • teptukai.
Polėkio, įkvėpimo, spalvų linki edukatorė Eglė Jovaišaitė.

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka.
2020-05-19

0 komentarai (-ų):