Why we believe fake news?


Why we believe fake news? The aim of this video is to raise awareness of the general public and young people especially of the challenges new technologies bring in terms of disinformation, fake news and, thus, the necessity of Media Literacy.
Author: Media Literacy Institute in Greece.
Erasmus+ KA2 Project „Media Lab for Bridging Cross Border Gaps“ (No 2018-1-LT02-KA205-005715).
Leading Organisation: National Agency for Education (Republic of Lithuania).


Kodėl tikime netikromis žiniomis?
Šio vaizdo įrašo tikslas yra atkreipti visuomenės, ypač jaunimo, dėmesį į iššūkius, susijusius su naujomis technologijomis: dezinformaciją, netikras naujienas ir žiniasklaidos priemonių naudojimo raštingumo būtinumą.
Vaizdo įrašo autorius: Žiniasklaidos priemonių naudojimo raštingumo institutas Graikijoje.
Projektas Erasmus+ KA2 „Media Lab for Bridging Cross Border Gaps“ (Nr. 2018-1-LT02-KA205-005715).
Projekto koordinatorius: Nacionalinė švietimo agentūra.
2020 m. kovo 10 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):