NŠA nuotolinis mokymas. Aplinka, skirta interaktyvių pamokų kūrimuiNuotoliniam mokymui(si) tinkanti aplinka, skirta interaktyvių pamokų kūrimui. Aplinkoje, tarsi koryje, galima talpinti įvairaus skaitmeninio formato medžiagą (pvz., skaitmenines mokymo priemones, pateiktis, nuotraukas, vaizdo įrašus), kurti testus (kvizus), organizuoti diskusijas, stebėti mokinių mokymąsi, gauti grįžtamąjį ryšį. Aplinkoje pamoką galima kurti individualiai ar bendradarbiaujant su kolegomis. Galima susikurti klases, stebėti kiekvieno mokinio mokymąsi. Vaizdo medžiagoje - TesTeach aplinkos naudojimo instrukcija: registracija, medžiagos talpinimas, dalijimasis ir grįžtamojo ryšio stebėjimas.
Vaizdo įrašą parengė Eglė Vaivadienė, Nacionalinės švietimo agentūros Ugdymo turinio rengimo skyriaus metodininkė.
Nacionalinė švietimo agentūra.
2020 m. kovo 23 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):