Studijų ir karjeros galimybės Lietuvos Respublikos krašto apsaugos sistemojeUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Studijų ir karjeros galimybės Lietuvos Respublikos krašto apsaugos sistemoje“ vaizdo įrašas. Transliacijos metu buvo pristatoma karininko (kario) profesija ir jos ypatumai; karjeros galimybės krašto apsaugos sistemoje; Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos studijų programos ir kariūnų gyvenimo specifika. Transliacijoje dalyvavo mjr. Bronius Žėkas, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos Kariūnų bataliono vadas; mjr. Rimvydas Adomavičius, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos Atrankos centro viršininkas; mjr. Ramūnas Grėsius, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos Studijų skyriaus viršininkas; Asta Morkūnienė, Ugdymo plėtotės centro Neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja.
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija.
Ugdymo plėtotės centras.
2015 m. balandžio 30 d., Vilnius. Filmavo Cezary Taraškievič, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):