Gediminas Vitkus. Šiandieninės tarptautinės politikos iššūkiai LietuvaiProf. dr. Gedimino Vitkaus (Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas) pranešimas „Šiandieninės tarptautinės politikos iššūkiai Lietuvai“, skaitytas projekto „Medijų ir informacinio raštingumo ugdymas“ įvadinėje konferencijoje „Informaciniai iššūkiai šiuolaikinėje visuomenėje“. Pranešime aptariamas tarptautinis mūsų valstybės situacijos kontekstas: - Kaip galių pasiskirstymas tarp didžiųjų valstybių veikia mūsų šalį? - Kokie yra pagrindiniai didžiųjų valstybių tarptautinės politikos pokyčiai, galintys turėti įtakos visam pasauliui ir mums? - Kas priklauso nuo mūsų pačių?
Projektas „Medijų ir informacinio raštingumo ugdymas“.
Ugdymo plėtotės centras, Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje.
2015 m. balandžio 17 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):