Alė Vilutienė, Daiva Briedienė. Etninės kultūros savaitės koncepcijos pristatymas
Ugdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Etninės kultūros savaitės koncepcijos pristatymas“ vaizdo įrašas. Transliacijoje buvo pristatoma Etninės kultūros savaitės koncepcija, Etninės kultūros savaitės, skirtos 2015-aisiais minimiems Etnografinių regionų metams paminėti, veiklos ir viešinimas švietimo bendruomenei sukurtoje aplinkoje „Ugdymo sodas“. Kviečiame formaliojo ir neformaliojo ugdymo įstaigas 2015 metais savo bendruomenėse organizuoti etninės kultūros savaitę, kurios tema – Etnografinių regionų metai. Transliacijoje dalyvavo Alė Vilutienė, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio įgyvendinimo ir organizavimo skyriaus metodininkė, ir Daiva Briedienė, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio skyriaus Kalbų ir meninio ugdymo poskyrio metodininkė.
Ugdymo plėtotės centras. LR švietimo ir mokslo ministerija
2015 m. balandžio 28 d., Vilnius.
Filmavo Vidas Užkurys, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):