TEDx Talks. Can artificial intelligence be creative? (Ar dirbtinis intelektas gali būti kūrybingas?)Sparti dirbtinio intelekto pažanga kuria nuostabos ir baimės derinį. Kokios yra dabartinės dirbtinio intelekto galimybės ir ribos? 
Tarptautinės Prahos mokyklos 11 klasės mokinys Ahaanas yra kilęs iš Indijos ir laikomas kompiuterių mokslo, matematikos ir gamtos mokslų vunderkindu.  Ši kalba buvo pasakyta TEDx renginyje, naudojant TED konferencijos formatą, bet savarankiškai organizuotą vietos bendruomenės.

Rapid advances in AI are inspiring a mix of wonder and fear. What are its current capabilities and limits? 
 An 11th grade student at the International School of Prague, Ahaan comes from India and is considered a prodigy in computer science, maths and science. This talk was given at a TEDx event using the TED conference format but independently organized by a local communit. 

TEDx Talks 
2023-02-01

0 komentarai (-ų):