Nacionalinė švietimo agentūra. Humanistinės vertybės švietimeVienas iš šiuolaikinio švietimo tikslų yra asmens ugdymas. Dvasinis ir moralinis ugdymas yra organizuotas, tikslingas procesas. Humanistinės vertybės yra neatsiejama švietimo turinio dalis. Vertybės turi būti struktūrizuotos, didaktiškai pertvarkytos, nes mokytojas priima jas kaip asmeninės vertės sistemą, kurią perteikia ugdymo procese. 

Diskusijoje dalyvauja: Vilniaus humanistinės mokyklos direktorė Sonata Petraitienė, Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos, Kazimiero Simonavičiaus universiteto, Socialinių mokslų kolegijos lektorius Mantautas Ruzas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos direktorius Kęstutis Subačius. 

Moderuoja Nacionalinės švietimo agentūros Švietimo pagalbos departamento Mokyklų veiklos plėtros skyriaus metodininkė Asta Turskienė. 

Nacionalinė švietimo agentūra 
2023-02-23

0 komentarai (-ų):