Viešieji debatai „Ar baigę mokyklą jaunuoliai turi atlikti privalomąją karinę tarnybą?Ugdymo plėtotės centras drauge su Goethe‘s instituto Vilniuje projekto „Tarptautiniai jaunimo debatai“ alumnais parengė Vasario 16-osios minėjimui skirtą mokomąjį filmą „Debatuok savo klasėje! Ar baigę mokyklą jaunuoliai turi atlikti privalomąją karinę tarnybą?“ Mokomasis filmas skirtas susipažinti su debatais ir jų metodika, skatinančia kritinį kūrybinį ir loginį mąstymą, gebėjimą formuluoti argumentus, atsirenkant reikalingus faktus ir įrodymus, kartu gerbiant oponento nuomonę ir pripažįstant jos vertingumą. Siūlome minėti Vasario 16-ąją, stebint šį mokomąjį filmą savo klasėse, nes debatuojančių jaunuolių argumentuose apstu pilietinio suvokimo motyvų – atsakomybės, patriotiškumo, pilietinės pareigos.
Mokomojo filmo trukmė – 30 min. Rekomenduojama amžiaus grupė – 14–18 metų mokiniai.
Filmą parengė Alena Gerasimava.
Ugdymo plėtotės centras.
2017 m. vasario 15 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):