Lietuvos gamtininkai kūrėjai: Tadas IvanauskasProf. Tadas Ivanauskas, pagrįstai vadinamas visų Lietuvos gamtininkų tiesioginiu ar netiesioginiu Mokytoju. Prof. T. Ivanausko švietėjiška veikla: dalyvavo įsteigiant Aukštuosius kursus, vėliau – Kauno universitetą, kuriame ėjo profesoriaus pareigas, be to, įsteigė Gamtos tyrimo stotį, zoologijos sodą, muziejų, Ventės rage – paukščių žiedavimo stotį, Žuvinto rezervatą, rengė mokslines ekspedicijas, rūpinosi gamtosauga. Paskelbė daugiau kaip 600 mokslinių ir populiariųjų darbų, iš jų daugiau kaip 30 monografijų, vadovėlių, brošiūrų. 1968 m. apie jį buvo sukurtas filmas.
TV laidų-apybraižų ciklas „Lietuvos gamtininkai kūrėjai“.
Laida parengta bendradarbiaujant su Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondu.
VšĮ „Energijos taupymo priemonės“. 2016-12-24.

0 komentarai (-ų):