Progimnazija ir pagrindinė mokykla: kam naudingi ir reikalingi skirtumai?Ugdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Progimnazija ir pagrindinė mokykla: kam naudingi ir reikalingi skirtumai?“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Viktoras Blinovas, Vilniaus m. Baltupių progimnazijos direktorius, Lietuvos progimnazijų asociacijos tarybos pirmininkas; Darius Mockus, Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centro direktorius, Lietuvos pagrindinių mokyklų asociacijos prezidentas; Evaldas Bakonis, Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros Švietimo politikos analizės skyriaus vedėjas; Asta Gražytė, Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros Švietimo politikos analizės skyriaus metodininkė.
Ugdymo plėtotės centras.
2017 m. vasario 21 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):