Kam mokytojams socialiniai tinklai?Ugdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Kam mokytojams socialiniai tinklai?“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Arvidas Bendorius, tinklaraščio „Geležinė lapė“ autorius; Renata Jankevičienė, Panevėžio rajono Velžio gimnazijos mokytoja, medijų ir informacinio raštingumo mokymų lektorė; Rasa Jančiauskaitė, Ugdymo plėtotės centro projekto „Medijų ir informacinio raštingumo ugdymas“ kuratorė.
Šiaurės tarybos ministrų biuras Lietuvoje, LR švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras.
2017 m. vasario 1 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

2 komentarai:

  1. Ačiū už naudingus patarimus ir man dar nežinomų puslapių pristatymą. Būtinai pasinaudosiu idėja apie dienos klausimą facebook tinkle.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Smagu, kad buvo naudinga, ačiū už atsiliepimą! Jei turite klausimų ar norite, kad kažkuriuos niuansus labiau plėtotume, rašykite. Šios transliacijos tema būtent taip ir atsirado :)

    AtsakytiPanaikinti