Saugomų teritorijų lankytojų centrai ir gamtos mokyklos: naujos edukacijos galimybėsUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Saugomų teritorijų lankytojų centrai ir gamtos mokyklos: naujos edukacijos galimybės“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Rūta Baškytė, Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie LR aplinkos ministerijos direktoriaus pavaduotoja, Diana Rakauskaitė, Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie prie LR aplinkos ministerijos Viešųjų ryšių skyriaus vedėja, Almantas Kulbis, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus vedėjas, Aušrinė Demšienė, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus metodininkė. Transliaciją moderavo Asta Morkūnienė, Ugdymo plėtotės centro Neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja.
Parsisiųskite per transliaciją demonstruotus pažintinius vadovus.
Ugdymo plėtotės centras.
2016 m. kovo 10 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):