2016 metų užsienio kalbos valstybinio brandos egzamino kalbėjimo dalies vykdymo ir vertinimo procedūrosUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „2016 m. užsienio kalbos (anglų, prancūzų, rusų, vokiečių) valstybinio brandos egzamino kalbėjimo dalies vykdymo ir vertinimo procedūrų pristatymas“ įrašas. Transliacijoje dalyvavo Teresė Blaževičienė, Nacionalinio egzaminų centro direktoriaus pavaduotoja, Pavel Čuchonski, Nacionalinio egzaminų centro direktoriaus pavaduotojas, Rita Šaduikaitė, Nacionalinio egzaminų centro Egzaminų skyriaus metodininkė, dr. Asta Ranonytė, Nacionalinio egzaminų centro Egzaminų skyriaus vedėja.
Ugdymo plėtotės centras.
2016 m. kovo 15 d., Vilnius.
Filmavo Aurimas Pečkys, montavo Živilė Gapšienė.

2 komentarai:

  1. Kokia yra įrašinėjimo prasmė, jei kandidatai sužino tik bendrą egzamino balų skaičių ir apeliacijai jau nebus prasmės?

    AtsakytiPanaikinti