Efektyvus tėvų įtraukimas į mokykloje vykdomas psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos veiklasUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Efektyvus tėvų įtraukimas į mokykloje vykdomas psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos veiklas“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Jurgita Ribinskaitė Glatzer, programos „Mentor Lietuva“ generalinė sekretorė, Jolanta Blaževič, Jono Pauliaus II progimnazijos mokinių tėvų atstovė, Gražina Belian, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktoriaus pavaduotoja. Transliaciją moderavo Asta Morkūnienė, Ugdymo plėtotės centro Neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja.
Informacinis leidinys tėvams apie psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją „Vaikai seka tėvų pavyzdžiu“.
Programos „Ką veikia vaikai“ tinklalapis, skirtas tėvams.
Programos „Ką veikia vaikai“ FB paskyra.
„Mentor Lietuva“ tinklalapis.
2016 m. kovo 17 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):