Leidinių, skirtų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų tėvams, pristatymasUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Leidinių tėvams „Antroji kalba ankstyvajame amžiuje: patarimai tėveliams“, „Jūsų vaikas – ikimokyklinukas“, „Ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymosi pasiekimai“ pristatymas“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Laima Jankauskienė, LR švietimo ir mokslo ministerijos Ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyriaus vedėja, Asta Rudienė, Ugdymo plėtotės centro Ikimokyklinio ir pradinio ugdymo poskyrio vedėja, Violeta Jonynienė, Ugdymo plėtotės centro Ikimokyklinio ir pradinio ugdymo poskyrio metodininkė, Rasa Žukauskienė, Vilniaus lopšelio-darželio „Gėlynas“ direktorė, Rolanda Talutienė, Vilniaus lopšelio-darželio „Žibutė“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui. Transliaciją moderavo Aldona Zaukienė, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio įgyvendinimo ir organizavimo skyriaus metodininkė.
Ugdymo plėtotės centras.
2016 m. kovo 9 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):