Gimnazijų geroji patirtis įgyvendinant integruoto ugdymo programasUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio ir Riešės gimnazijų geroji patirtis įgyvendinant integruoto ugdymo programas“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Irina Gaidamovič, Riešės gimnazijos klasių ugdymą organizuojančio skyriaus vedėja, Greta Godaitė, Riešės gimnazijos IIa klasės mokinė, Ugnė Karakajūtė, Riešės gimnazijos IIa klasės mokinė, Diana Zdanevičiūtė, Riešės gimnazijos IIb klasės mokinė, Vidmantas Žilius, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos direktorius, Lilija Rogožienė, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Diana Butrimienė, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos projektų vadovė, Julija Sinicienė, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio skyriaus Kalbų ir meninio ugdymo poskyrio metodininkė. Transliaciją moderavo Alė Vilutienė, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio įgyvendinimo ir organizavimo skyriaus metodininkė.
Ugdymo plėtotės centras.
2016 m. vasario 29 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):