Pasirengimas 2016 metų menų ir technologijų brandos egzaminų įgyvendinimuiUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Pasirengimas 2016 metų menų ir technologijų brandos egzaminų įgyvendinimui“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo dr. Loreta Statauskienė, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio skyriaus vedėja; dr. Asta Ranonytė, Nacionalinio egzaminų centro Egzaminų skyriaus vedėja; Žydrė Jautakytė, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio skyriaus Kalbų ir meninio ugdymo poskyrio metodininkė; Eglė Vaivadienė, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio skyriaus Gamtos, tiksliųjų mokslų ir technologijų poskyrio metodininkė. Transliaciją moderavo Alė Vilutienė, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio įgyvendinimo ir organizavimo skyriaus metodininkė.
Ugdymo plėtotės centras.
2016 m. sausio 5 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):