2016 m. lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio brandos egzamino aktualių naujienų pristatymasUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „2016 m. lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio brandos egzamino aktualių naujienų pristatymas“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo dr. Irena Smetonienė, Vilniaus universiteto Lietuvių kalbos katedros profesorė; dr. Zita Nauckūnaitė, Lietuvos edukologijos universiteto Lietuvių kalbos ir literatūros didaktikos katedros docentė, Ugdymo plėtotės centro Kalbų ir meninio ugdymo poskyrio vedėja; dr. Dainius Vaitiekūnas, Lietuvos edukologijos universiteto Lietuvių ir lyginamosios katedros profesorius. Transliaciją moderavo dr. Gitana Notrimaitė-Muzikevičienė, Nacionalinio egzaminų centro Egzaminų skyriaus metodininkė.
Nacionalinis egzaminų centras.
Ugdymo plėtotės centras.
2015 m. lapkričio 25 d., Vilnius.
Filmavo Aurimas Pečkys, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):