Mokyklos įsivertinimas. Kam jo reikia?Ugdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Mokyklos veiklos įsivertinimas. Kam jo reikia?“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Vilė Petkūnienė, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos direktorė, įsivertinimo konsultantė, atnaujintų įsivertinimo rodiklių kūrimo grupės narė; Dalia Černiauskienė, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos direktoriaus pavaduotoja, įsivertinimo konsultantė; Irina Žiupkienė, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos mokytoja, įsivertinimo konsultantė. Transliaciją moderavo Laima Gudaitė, Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros Mokyklų veiklos kokybės įsivertinimo skyriaus vedėja.
Tai pirmoji laida iš transliacijų ciklo, skirto mokyklos įsivertinimui. Antrojoje laidoje „Mokyklos pažanga. Kaip ją stebėti ir pamatuoti?“ buvo pristatyta Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros parengta mokyklų pažangos ir įsivertinimo anketa, 2014 m. anketos apibendrinti duomenys, taip pat geroji patirtis stebint ir fiksuojant mokinių individualią pažangą Panevėžio „Vyturio“ progimnazijoje.
Trečiojoje laidoje „Kas mokyklai gali padėti įsivertinti? IQES galimybės“ buvo pristatyta Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros administruojama tiesioginė internetinė sistema www.iqesonline.lt, skirta mokyklos veiklos, pamokos, mokytojų profesinės veiklos įsivertinimui ir tobulinimui. IQES sistemą pristatė jos administratorius Mindaugas Breiva, patirtimi, kaip sekasi naudotis šia sistema, dalijosi Utenos Krašuonos progimnazijos vadovai ir mokytojai.
Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra.
Ugdymo plėtotės centras.
2015 m. lapkričio 12 d., Vilnius. Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):