Ikimokyklinio amžiaus vaikų pasiekimų vertinimasUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Ikimokyklinio amžiaus vaikų pasiekimų vertinimas“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo doc. dr. Vitolda Sofija Glebuvienė, Ikimokyklinio amžiaus vaikų pasiekimų aprašo (2015) ir Ikimokyklinio ugdymo metodinių rekomendacijų (2015) rengėjų darbo grupės narė; Zina Langaitienė, Kauno lopšelio-darželio „Vaikystė“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui; Rita Duduvienė, Vilniaus l/d „Pumpurėlis“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui; Ida Juraitienė, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio skyriaus Ikimokyklinio ir pradinio ugdymo poskyrio metodininkė. Transliaciją moderavo Violeta Jonynienė, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio skyriaus Ikimokyklinio ir pradinio ugdymo poskyrio metodininkė.
Parsisiųskite Ikimokyklinio amžiaus vaikų pasiekimų aprašą ir Ikimokyklinio ugdymo metodines rekomendacijas.
Ugdymo plėtotės centras.
2015 m. lapkričio 5 d., Vilnius.
Filmavo Aurimas Pečkys, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):