Kas mokyklai gali padėti įsivertinti? IQES galimybėsUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Kas mokyklai gali padėti įsivertinti? IQES galimybės“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Mindaugas Breiva, Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros www.iqesonline.lt sistemos administratorius; Viktorija Vilūnienė, Utenos Krašuonos progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui; Rita Rimšelienė, Utenos Krašuonos progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė; Jolanta Baronienė, Utenos Krašuonos progimnazijos informacinių technologijų mokytoja metodininkė. Transliaciją moderavo Laima Gudaitė, Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros Mokyklų veiklos kokybės įsivertinimo skyriaus vedėja.
Tai trečioji laida iš transliacijų ciklo, skirto mokyklos įsivertinimui. Pirmojoje laidoje „Mokyklos veiklos įsivertinimas. Kam jo reikia?“ bendrojo ugdymo mokyklų bendruomenėms buvo pristatyti pagal „Geros mokyklos koncepciją“ atnaujinti įsivertinimo rodikliai, įsivertinimo atlikimo etapai.
Antrojoje laidoje „Mokyklos pažanga. Kaip ją stebėti ir pamatuoti?“ buvo pristatyta Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros parengta mokyklų pažangos ir įsivertinimo anketa, 2014 m. anketos apibendrinti duomenys, taip pat geroji patirtis stebint ir fiksuojant mokinių individualią pažangą Panevėžio „Vyturio“ progimnazijoje.
Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra. Ugdymo plėtotės centras.
 2015 m. lapkričio 26 d., Vilnius.
Filmavo Aurimas Pečkys, Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):