Lituanistinės mokymo priemonės „Kelionė į Lietuvą“ pristatymasUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Lituanistinės mokymo priemonės „Kelionė į Lietuvą“ pristatymas“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo mokomosios priemonės bendraautorės prof. dr. Jolanta Zabarskaitė, Vilija Dailidienė ir Rita Mikelionytė. Transliaciją moderavo Giedrė Tumosaitė, Ugdymo plėtotės centro projekto „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“ veiklos vadovė.
Ugdymo plėtotės centras.
2015 m. spalio 19 d., Vilnius.
Filmavo Aurimas Pečkys, montavo Živilė Gapšienė.

1 komentaras:

  1. Naudinga informacija. Tai čia tas pats kas ir http://www.terrait.net/Skaitmenines-mokymo-priemones.aspx
    skaitmeninės mokymo priemonės? Nes daug bendro yra minima, bet sunku suprasti ar konkrečiai apie tai kalbama.

    AtsakytiPanaikinti