Etninė kultūra ir lytiškumo ugdymas. Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos patirtis
Ugdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Etninės kultūros ir Rengimo šeimai ir lytiškumo ugdymo programų integracija ugdymo procese“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Daiva Briedienė, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio skyriaus Kalbų ir meninio ugdymo poskyrio metodininkė; Irena Staknienė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos dailės mokytoja ekspertė; Julija Sinicienė, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio skyriaus Kalbų ir meninio ugdymo poskyrio metodininkė. Transliaciją moderavo Alė Vilutienė, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio įgyvendinimo ir organizavimo skyriaus metodininkė.
Ugdymo plėtotės centras.
2015 m. rugsėjo 29 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):