Lytiškumo ugdymo galimybės: Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos patirtisVaizdo įraše atskleidžiama Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos patirtis įgyvendinant Rengimo šeimai ir lytiškumo ugdymo programą. Vaizdo įrašas skirtas mokyklų bendruomenėms, dalijamasi gerąja patirtimi, atskleidžiamas temos aktualumas. Įžvalgomis ir mintimis dalijasi Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Legienė, dorinio ugdymo bei lytiškumo ugdymo pagrindų mokytoja metodininkė Inga Kuuzeorg-Petrikonienė, moksleiviai: Aistė Venckevičiūtė, Gabija Ignatavičiūtė, Kamilė Raubūnaitė, Domantas Jurevičius. Muzika:Tom Odell„Another love (Zwette Edit)“, John Legend „All of me“. Vaizdo įrašą parengė Donatas Velička, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos IVa klasės mokinys. 2015 m., Jonava.

0 komentarai (-ų):