Istorijos tyrimas ir interpretavimas: Reformacija ir Biblijos vertimaiUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Istorijos tyrimas ir interpretavimas: Reformacija ir Biblijos vertimai“ vaizdo įrašas. Tai ketvirtoji Reformacijos metams skirto transliacijų ciklo pamoka. Pamoką veda dr. Gina Kavaliūnaitė, Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Baltistikos katedros vyr. mokslo darbuotoja. Moderuoja Nijolė Selvestravičiūtė-Grybovienė, Ugdymo plėtotės centro Socialinių mokslų, dorinio ugdymo ir kūno kultūros poskyrio metodininkė.

Užduotys pamokai
1 užduotis Mozė.
2 užduotis Biblija. Atsakymai.

Reformacijos metams skirto transliacijų ciklo pamokos:
Reformacija Europoje. Judėjimo priežastys, paplitimas ir istorinė reikšmė
Reformacija Lietuvoje. Asmenybės, tekstai ir vertybės
Reformacija ir knyga: Martyno Mažvydo Katekizmas
Istorijos tyrimas ir interpretavimas: Reformacija ir Biblijos vertimai
Lietuvos Reformacijos pamokosUgdymo plėtotės centras.
2017 m. lapkričio 10 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):