Abiturientų metų darbų tradicija Vilniaus Valdorfo mokyklojeVaizdo įraše pristatoma Vilniaus Valdorfo mokyklos abiturientų metų darbų tradicija, dalijamasi mokyklos gerąja patirtimi, džiaugsmais ir iššūkiais organizuojant ir vykdant metų darbų proceso ir rezultatų veiklas, aptariami metų darbų pristatymai, tėvų įsitraukimo formos.

Įžvalgomis dalijasi Vykintas Šlapikas, Vilniaus Valdorfo mokyklos technologijų mokytojas, abiturientų metų darbų grupės koordinatorius; Audrius Driukas, Vilniaus Valdorfo mokyklos chemijos mokytojas, abiturientų metų darbų vadovas; Eglė Pečiulytė, Vilniaus Valdorfo mokyklos vokiečių kalbos mokytoja, abiturientų metų darbų vadovė, Vitalija Meilūnė, Vilniaus Valdorfo mokyklos anglų kalbos mokytoja, abiturientų metų darbų vadovė; Elžbieta Banytė, Vilniaus Valdorfo mokyklos lietuvių k. ir literatūros mokytoja, abiturientų metų darbų vadovė; mokiniai: Milda Pankaitė, Rokas Pijus Misiūnas, Joris Žiburkus, Saulius Kairaitis, Luka Pipiraitė, Dalia Viliūnaitė, Marta Kazlauskytė.

Muzika: Circus Marcus. Les accouplements répétitifs CC BY-NC 3.0.
Vilniaus Valdorfo mokykla, 2017 m. spalio 23–25 d., Vilnius.
Ugdymo plėtotės centras.
Parengė Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):