Mokyklos bibliotekininko vaidmuo ugdymo turinio kaitos konteksteUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Mokyklos bibliotekininko vaidmuo ugdymo turinio kaitos kontekste“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Daina Juškauskienė, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos direktorė; Jolanta Čibirkienė, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos bibliotekos vedėja; Asta Morkūnienė, Ugdymo plėtotės centro Mokyklų veiklos tobulinimo skyriaus vedėja.
Ugdymo plėtotės centras.
2018 m. kovo 6 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

1 komentaras:

  1. Smagu, kai biblioteka yra aktyvi mokyklos gyvenimo dalis. Jaukios erdvės bibliotekoje leidžia lankytojams jaustis konfortabiliai ir yra traukos centras. Bibliotekininko įvaizdis mokykloje labai priklauso ir nuo vadovo požiūrio į jų darbo svarbą, ir galimybes atlikti darbą taip, kad jis tenkintų visą mokyklos bendruomenę.

    AtsakytiPanaikinti