Leidinio „Gera mokykla: nuo geros prie geresnės“ pristatymasUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Leidinio „Gera mokykla: nuo geros prie geresnės“ pristatymas“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Laima Gudaitė, Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros Mokyklų įsivertinimo skyriaus vedėja; dr. Dalia Survutaitė, Lietuvos edukologijos universiteto Ugdymo mokslų fakulteto Edukologijos ir filosofijos katedros profesorė; Jelizaveta Tumlovskaja, Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros Mokyklų įsivertinimo skyriaus metodininkė, kuruojanti išorės vertintoja; Loreta Vainauskienė, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazijos mokytoja, įsivertinimo konsultantė.

Leidinys „Gera mokykla: nuo geros prie geresnės“

Ugdymo plėtotės centras.
2018 m. vasario 22 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):