Spektaklio „#beskambučio“ pristatymasLietuvos nacionalinis dramos teatras kviečia palikti įprastą teatro vietą ir persikelti į mokyklą, kur galima išvysti trijų dalių spektaklį „#beskambučio“. 2017 m. spalio 30 d. Salomėjos Nėries gimnazijos sporto salėje vykusioje spaudos konferencijoje dalyvavo dramaturgas Augustas Sireikis, režisierius Paulius Tamolė, Ugdymo plėtotės centro direktorius Giedrius Vaidelis, spektaklio dailininkė Lauryna Liepaitė ir kiti. Spektaklyje tai pat vaidina Diana Anevičiūtė, Povilas Budrys, Jolanta Dapkūnaitė, Laurynas Jurgelis, Jurga Kalvaitytė, Justina Nemanytė, Augustė Pociūtė, Gediminas Rimeika, Salvijus Trepulis, Oskar Vygonovski, Arūnas Vozbutas.Trijų dalių spektaklis „#beskambučio“ yra skirtas tiek moksleiviams, tiek suaugusiems. Spektaklio premjera Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijoje vyks lapkričio 4 d., vėliau spektaklis leisis į turą po Lietuvą ir bus rodomas šalies mokyklose.
Ugdymo plėtotės centras, 2017.
Reportažą parengė Alena Gerasimava.

0 komentarai (-ų):