Pirmasis įsidarbinimas: mano teisės ir pareigosUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Pirmasis įsidarbinimas: mano teisės ir pareigos“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo dr. Loreta Statauskienė, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio skyriaus vedėja; Valda Karnickaitė, Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vedėja; Marija Čereškevičiūtė, Valstybinės darbo inspekcijos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Komunikacijos skyriaus vedėja; Donatas Jankauskas, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Komunikacijos skyriaus patarėjas.

Naudingos nuorodos:
JRD parengta medžiaga apie pirmąjį įsidarbinimą
Sodros projektas „Nepamiršk parašiuto“
VDI skyrelis jaunimui

Ugdymo plėtotės centras.
2017 m. spalio 10 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):