Lietuvos ugdymo įstaigų edukacinių erdvių kūrimasUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Lietuvos ugdymo įstaigų edukacinių erdvių kūrimas“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Almantas Kulbis, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus vedėjas; Stasė Mameniškienė, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus metodininkė; prof. dr. Rita Makarskaitė-Petkevičienė; Lietuvos edukologijos universiteto Ugdymo mokslų fakulteto Ugdymo pagrindų katedros docentė; Šarūnas Gerulaitis, Ugdymo plėtotės centro Socialinių mokslų, dorinio ugdymo ir kūno kultūros poskyrio vedėjas.
Ugdymo plėtotės centras.
2017 m. spalio 11 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):