Įsivertinimo ir išorinio vertinimo poveikis mokyklos veiklos kokybeiUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Įsivertinimo ir išorinio vertinimo poveikis mokyklos veiklos kokybei“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Asta Morkūnienė, Ugdymo plėtotės centro Mokyklų veiklos tobulinimo skyriaus vedėja; Jelizaveta Tumlovskaja, Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros Mokyklų įsivertinimo skyriaus metodininkė, kuruojanti išorės vertintoja; dr. Snieguolė Vaičekauskienė, Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros Mokyklų išorinio vertinimo skyriaus vedėja, vadovaujanti išorės vertintoja; Skaidrūna Vyšniauskienė, Kėdainių r. Josvainių gimnazijos direktoriaus pavaduotoja. Ugdymo plėtotės centras.
2017 m. gegužės 4 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):