Reportažas iš kultūros edukacijos savaitės „Menų dūzgės 2017“2017 m. balandžio 10–14 dienomis Lietuvoje jau ketvirtą kartą vyko kultūros edukacijos savaitė „Menų dūzgės“, skirta metodinei veiklai stiprinti, mokyklų ir kultūros organizacijų bendradarbiavimui glaudinti. Savaitės tikslas – skatinti mokytojus mokytis visą gyvenimą, plėtoti kultūrinę kompetenciją ir suprasti edukacines erdves kaip mokinių kūrybingumą skatinančią mokymosi aplinką. Tikime, kad mokytojai, įkvėpti renginių metu įgytos patirties, į kultūros erdves ne kartą grįš – jau kartu su mokiniais, skatins juos tyrinėti ir tobulėti, sukurs naujų, aktyvų mokymąsi motyvuojančių užduočių ir tokiu būdu prisidės prie mokinių pasiekimų gerinimo. Šiais metais į „Menų dūzgių“ sąjūdį įsitraukė 42 kultūros ir švietimo įstaigos. Jų edukatoriai, menininkai ir pedagogai siūlė mokytojams per 80 informacinių, kūrybinių, mokomųjų, kultūrinių renginių. „Menų dūzgės“ yra Ugdymo plėtotės centro inicijuojamas, Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos bei Švietimo ir mokslo ministerijos palaikomas renginys, tradiciškai vykstantis mokinių pavasario atostogų metu.
Filmavimo grupė: Alena Gerasimava, Giedrė Čiapienė, Žydrė Jautakytė, Šarūnas Gerulaitis, Povilas Leonavičius.
Reportažą parengė Alena Gerasimava.
Ugdymo plėtotės centras, 2017

0 komentarai (-ų):