Informacija pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“Ugdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Informacija pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Albertas Šarkovskis, Europos socialinio fondo agentūros Projektų valdymo skyriaus II vyr. projektų vadovas; Giedrė Tumosaitė, Ugdymo plėtotės centro Mokyklų veiklos tobulinimo skyriaus metodininkė. Šios priemonės tikslas – pagerinti mokinių bendrojo ugdymo pasiekimus skatinant pokyčius švietimo įstaigų veikloje. Kvietimas teikti paraiškas paskelbtas 2017 m. balandžio 20 d. Paraiškų teikimo terminas - 2017 m. birželio 19 d.
Europos socialinio fondo agentūra, Ugdymo plėtotės centras.
2017 m. gegužės 4 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):