Pasiruošimas 2017 m. NMPP: matematikos (6 ir 8 klasės), gamtos ir socialinių mokslų (8 klasės) testai ir mokinių darbų vertinimo aspektaiUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Pasiruošimas 2017 m. Nacionaliniam mokinių pasiekimų patikrinimui (NMPP): matematikos (6 ir 8 klasės), gamtos ir socialinių mokslų (8 klasės) testų esminių bruožų pristatymas ir mokinių darbų vertinimo aspektų aptarimas“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Daiva Bigelienė, Nacionalinio egzaminų centro Mokinių pasiekimų tyrimų ir analizės skyriaus vedėjo pavaduotoja; Eglė Melnikė, Nacionalinio egzaminų centro Mokinių pasiekimų tyrimų ir analizės skyriaus metodininkė; Šarūnas Gerulaitis, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio skyriaus Socialinių mokslų, dorinio ugdymo ir kūno kultūros poskyrio vedėjas.
Ugdymo plėtotės centras. 2017 m. kovo 30 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):