Didaktinis žaidimas „Mano pasirinkimas“ mokantis etikos 9 - 12 (I-IV gimnazijos) klasėmsKlaipėdos rajono Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos etikos mokytoja metodininkė Ilma Agajan sukūrė stalo žaidimą „Mano pasirinkimas“. Tai tarpasmeninis dilemų sprendimo metodas, kurį taikydami mokiniai pagal savo kriterijus ir vertybes įvertina situaciją, svarsto alternatyvas, priima sprendimus ir juos argumentuoja. Kiekvienam svarbu išmokti priimti gerus sprendimus: nuo kasdienių iki labai svarbių, etinių, apgalvotų ir turinčių įtakos visam gyvenimui, karjerai, šeimai. Mokymo metodas taikomas etikos ir dorovės dilemoms išspręsti. Trukmė: 30–60 min. žaidimui ir 15 min. aptarimui. Žaidėjų skaičius: 4–5 mokinių grupės.
Už dalyvavimą filmavime dėkojame Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos III klasės mokiniams.
Parengė Alena Gerasimava.
Ugdymo plėtotės centras, 2017.

0 komentarai (-ų):