Leidinio „3-4 klasių mokinių skaitymo gebėjimų ugdymas“ pristatymasVaizdo įraše „3-4 klasių mokinių skaitymo gebėjimų ugdymas“ pristatoma metodinė priemonė, skirta padėti pradinių klasių mokytojams sėkmingiau ugdyti mokinių skaitymo gebėjimus. Vaizdo įraše aptariama, kuo skaitymas reikšmingas ir naudingas vaikui, kas svarbiausia mokantis skaityti tekstus. Paaiškinama, kas yra skaitymo strategija, kokių skaitymo strategijų trūksta vaikams ir kodėl. Pristatant metodinės priemonės struktūrą aptariama pasirinktų tekstų ir skaitymo strategijų įvairovė, išskiriami grožinio ir negrožinio tekstų skaitymo gebėjimai, akcentuojant aukštesniųjų mąstymo gebėjimų ugdymą. Mokytojams paaiškinama, kaip naudotis metodine priemone, joje pateiktais skaitymo gebėjimų ugdymo pavyzdžiais ir metodiniais patarimais.
Ugdymo plėtotės centras,
2017 m. balandžio 6 d.Vilnius. Parengė Alena Gerasimava.

0 komentarai (-ų):