Jaunas žmogus savanoriškoje veiklojeUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Jaunas žmogus savanoriškoje veikloje“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Vydūnas Trapinskas, Jaunimo reikalų departamento prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorius, Neringa Kurapkaitienė, Mykolo Romerio universiteto Edukologijos ir socialinio darbo instituto lektorė, vadovėlio „Darbo su savanoriais pagrindai“ autorė, Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros alumnų tinklo narė, savanorė; Dovilė Bikelytė, Lietuvos moksleivių sąjungos l. e. p. prezidentė.
Pilietiškumo ugdymui skirti pamokų planai temomis „Jaunas žmogus savanoriškoje veikloje“ ir „ Savanorystė – tai ...“
Ugdymo plėtotės centras.
2017 m. kovo 1 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):