Pedagogo skaitmeninės kompetencijos įsivertinimo tobulinimo galimybėsUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Pedagogo skaitmeninės kompetencijos įsivertinimo tobulinimo galimybės“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Alvida Lozdienė, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo kokybės užtikrinimo skyriaus metodininkė; Albina Zdanevičienė, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio skyriaus metodininkė. Pristatyta Europos Komisijos Jungtinio tyrimų centro (Joint Research Centre) parengtą pedagogų skaitmeninės kompetencijos sistema (angl. Digital Competence Framework for Educators, DigCompEdu), išversta į lietuvių kalbą, ir šios kompetencijos įsivertinimo atviras įrankis, kuris skirtas visų lygių pedagogams, nuo priešmokyklinio ugdymo iki profesinio mokymo, aukštojo mokslo ir suaugusiųjų švietimo.
Ugdymo plėtotės centras.
2019 m. kovo 25 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):