Norbertas Černiauskas. Kaip gyvensime kitą šimtmetį: (ne)išsipildę 1918–1940 m. Lietuvos ateities planai ir vizijos2018 m. sausio 3 d. Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija organizavo metų paskaitą. Paskaitos tema „Kaip gyvensime kitą šimtmetį: (ne)išsipildę 1918–1940 m. Lietuvos ateities planai ir vizijos“. Paskaitą skaito dr. Norbertas Černiauskas, Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto dėstytojas, XX a. 1-osios pusės Lietuvos sociokultūrinės istorijos tyrinėtojas. Paskaitoje aptariama nemažai retai diskutuojamų istorijos ir ateities aspektų: kodėl svarbu galvoti apie ateitį? Ar lietuviai yra vizionieriška tauta? Kaip gyventume, jei būtų išsipildę 1918–1940 m. Lietuvos ateities planai ir pavienės vizijos? Kas yra garsiausi šimtmečio Lietuvos vizionieriai?

Ugdymo plėtotės centras.
2018 m. sausio 3 d., Vilnius.
Parengė Alena Gerasimava.

0 komentarai (-ų):